Těžká rozvodová bitva. Westwoodova manželka útočí

Lee Westwood

Hvězda D+D REAL Czech Masters Lee Westwood je uprostřed právní rozvodové bitvy s manželkou Laurae. Ve hře je astronomická rozvodová částka, a tak podle deníku The Sun přišla protistrana s těžkým kalibrem. Obviněním z nevěry.

Laurae obvinila Westwooda z toho, že ji podváděl ještě v době společného života. Westwood se s ní rozešel v roce 2015 a záhy si našel novou partnerku Helen Storey, bývalou modelku a fitness trenérku, se kterou byl letos například k vidění v královské lóži tenisového Wimbledonu a loni ho doprovázela na D+D REAL Czech Masters.

Podle britských médii Laurae podala k soudu na Floridě nové dokumenty, ve kterých obviňuje Westwooda ze „zneužití“ a nevěry, kterých se měl golfista dopustit během jejich společného šestnáctiletého manželství.

Westwood obvinění z nevěry důrazně popřel.

Jeden ze členů rodiny údajně uvedl: "Celá věc je špína. Oba tvrdí něco jiného a je bohužel na soudu, jak tohle všechno dopadne," cituje Daily Mail.

Čtyřiačtyřicetiletý golfista se také nedávno rozešel se svým agentem Chubby Chandlerem, který ho zastupoval 24 let. Pro mnohé to byl šok, protože se mělo za to, že Chandler je především Westwoodovým velkým přítelem.

Westwood, bývalá světová jednička, si během kariéry vydělal 50 milionů liber. Dalších pět milionů ročně mu přiteče ze sponzorských smluv. Letos bude opět jednou z největších hvězd turnaje European Tour na Albatrossu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení