VIDEO: Čelem vzad, odpalem vpřed! Rahm se loučil stylově

Jon Rahm

Více méně už o nic nešlo, Jon Rahm se přesto rozhodl pobavit v Quail Hollow na 18. jamce fanoušky. Na závěr finálového kola vystřihl parádní ránu zády k jamce, při které hrál naslepo. A i když díky ní par nezachránil, vysloužil si ovace ve stoje.

Rahm neprožíval na PGA Championship povedený turnaj. Především kvůli druhému kolu byl ze hry o nejvyšší příčky a ve finále to bylo opět v jeho podání především trápení.

Během celého dne si nepřipsal jediné birdie a na poslední jamku dorazil se třemi bogey ve své skórkartě. A po druhé ráně bylo zřejmé, že si připíše další ztrátu, když skončil nepříjemně ve vodní překážce.

Dvaadvacetiletý Španěl se ale nechtěl na poslední chvíli zouvat ani dropovat, a tak se postavil zády k jamce a poslal míček na green, aniž by se na něj sám díval. Navíc při ráně nemohl založit hůl za míček!

A i když z toho bylo čtvrté bogey dne, bylo rozhodně tím nejzajímavějším z celého turnaje. Rahm se tak rozloučil s turnajem kolem za 75 ran (+4) a celkově s plus sedmi obsadil dělenou 58. pozici.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení