European Tour přiznala chybu. Stáhla nový web, vrátila starý

Web European Tour

Také jste měli v posledních několika měsících chuť při brouzdání po webu European Tour vyhodit klávesnici z okna a poslat toho, kdo nové internetové stránky evropské série dělal, na nucené práce na Sibiř? Tak si nyní můžete oddychnout, zpátky je totiž web starý.

Když jsme koncem minulého roku na závěrečném turnaji European Tour v Dubaji viděli poprvé v té době ještě připravovaný nový web, byli jsme nadšení. Vše vypadalo báječně, nově, a především bylo znát, že je vše uzpůsobené pro mobilní zařízení. Hurá!

Letos v květnu však nadšení opadlo.

Byl to navíc týden, ve kterém se hrála D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře. Evropská série si ho zvolila pro spuštění nové internetové prezentace z toho důvodu, že se právě v Anglii hrál jeden z vrcholů evropské sezony - BMW PGA Championship.

Byla to však tragédie, naprosté fiasko. Nic nefungovalo.

Výsledky se ještě týden zobrazovaly špatně, jak se jim zachtělo. Chyběla velká část obsahu, na který byli návštěvníci stránek do té doby zvyklí. Ano, na první pohled vypadal web skvěle, ale to jen do prvního kliknutí.

Pak se proměnil v horor.

V průběhu následujících měsíců se sice vše odlaďovalo, European Tour reagovala na připomínky hráčů, promotérů i fanoušků a snažila se vše uvést do provozuschopného stavu, nyní už to ale bylo neúnosné. A rozhodla se vrátit ke staré verzi.

"Byl jsem zklamaný z funkčnosti naší nové platformy od chvíle, kdy byla spuštěná, a naprosto rozumím frustraci spousty z vás, o kterou jste se s námi dělili. Věřil jsem, že technické problémy už jsou za námi, když jsme ale monitorovali náš web a aplikace, zjistili jsme, že tomu tak není. Proto jsme se rozhodli jednat," píše v otevřeném dopise na (staro)novém webu Keith Pelley, šéf European Tour.

Ten přiznává, že tentokrát evropská série šlápla vedle: "Naslouchali jsme vaší zpětné vazbě a ceníme si všech z vás, kteří si našli čas a kontaktovali nás. Věřte, že i nadále budeme pracovat na dalším vývoji našeho webu a aplikace, ale nic nebude spuštěné dříve, než si budeme stoprocentně jistí, ať už z technické, nebo designové stránky."

Jen týden před letošním ročníkem D+D REAL Czech Masters je to skvělá zpráva především pro české fanoušky, kteří tak nebudou muset prožívat podobná muka, jako při turnaji na Kuňce, kdy zjistit cokoliv na oficiálním webu Challenge Tour bylo takřka nemožné.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení