Woodland zaujal Mickelsonovo místo, vrátil se k Harmonovi

Gary Woodland

Zatímco Phil Mickelson se rozhodl koncem minulého roku ukončit spolupráci s Butchem Harmonem, Gary Woodland se naopak nyní rozhodl do stáje respektovaného kouče vrátit. A zaujal tak uvolněné místo právě po Leftym.

Woodland už s Harmonem jednou spolupracoval, když pod jeho křídli začal trénovat v roce 2012. Loni v březnu se však rozhodl pro změnu a rozhodl se vyzkoušet Jima McLeana. Jejich profesní partnerství však vydrželo jen rok. 

"Jim byl skvělý, ale já jsem neměl žádné výsledky," přiznal Woodland v sobotu na turnaji AT&T Byron Nelson, na kterém se po třetím kole drží v top 10: "Byl jsem zdraví, měl jsem vybavení, které mi sedělo, ale něco chybělo."

Chybějící dílek golfové stavebnice se ale podle všeho podařilo Woodlandovi s Harmonem najít velmi rychle. A co se nepovede vyladit před jednotlivými turnaji, pilují pak oba ještě během něho na dálku.

Tak, jako nyní v texaském Irvingu, kde po prvním kole za 71 poslal Woodland Harmonovi pár videí svého aktuálního švihu. Ještě ve čtvrtek se oba spojili po telefonu a udělali dobře, V pátek i sobotu zahrál vítěz dvou turnajů PGA Tour pokaždé za 64.

"Musím říci, že mě přijal zpět s otevřenou náručí. Butch to má v rukou. On je nejlepším koučem švihu na světě a chce to dokazovat," pochvaluje si obnovenou spolupráci Woodland.

 

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení