Tipněte, jak skončí Češi na Czech Masters, a vyhrajte pivo na rok

Soutěž PU a Czech Challenge 2017

Vrchol české golfové sezony je tady a vy se můžete předzásobit pivem na celý rok! Stačí uhodnout, jak dopadnou čeští hráči na D+D REAL Czech Masters a jak dlouhý bude nedělní Longest drive na 9. jamce. Ve hře jsou ale i další skvělé ceny od partnera turnaje Pilsner Urquell.

Jediná akce European Tour v Česku, který pořádá promotérská společnost Relmost, se hraje od čtvrtka do neděle na Albatrossu. A do hry zasáhne minimálně 15 domácích hráčů, jedenáct profesionálů a čtyři amatéři.

Z nejlepších českých profíků zkusí štěstí Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Petr Gál, Cyril Suk, Michal Pospíšil, Daniel Suchan, Petr Dědek junior, Ondřej Lieser, Lukáš Tintěra, Aleš Kořínek, Petr Nič. Z amatérů dostanou šanci Matyáš Zapletal, David Siwy, Vojtěch Kostelka a Roman Kumpošt.

A nyní je na vás, kolik si myslíte, že z nich projde cutem po druhém kole. Ten je připraven pro hráče na nejhůře děleném pětašedesátém místě.

Protože se dá předpokládat, že s tímto tipem vás uspěje více, přidejte vzdálenost nejdelšího drivu na deváté jamce v rámci nedělního finálového kola, ve kterém bude pro hráče připravena vložená soutěž Longest drive. Ten nejlepší se přitom také může těšit na zásobu piva na celý rok.

Pokud by i zde nastala shoda, bude vítězný tip ten, který nám na naši adresu soutez@golfextra.cz přijde dříve.

A o co hrajeme? Na zajímavé ceny se může těšit hned desítka z vás. Pro vítěze je připraveno pivo Pilsner Urquell na celý rok zdarma!

Tipéři na druhém a třetím místě od nás obdrží sadu 12 míčků Titleist ProV1, a na soutěžící, kteří skončí na čtvrtém až desátém místě čekají pětilitrové soudky od partnera soutěže a také turnaje D+D REAL Czech Masters, značky Pilsner Urquell.

Co nesmí ve vašem soutěžním mailu chybět?

  1. Tip, kolik Čechů projde cutem na D+D REAL Czech Masters 2017
  2. Tip, jak dlouhý bude nejdelší odpal na 9. jamce v rámci finálového kola
  3. Vaše celé jméno, adresa, na kterou vám případnou výhru zašleme, a telefon

Kam posílat: soutez@golfextra.cz (předmět "Czech Masters 2017")
Uzávěrka soutěže: 31. srpna 2017 v 7:00
Vyhlášení: v pondělí po skončení turnaje

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení