Czech Masters míří v úterý na Vltavu, středa patří Pro-Amu

Exhibice na Vltavě

Pokud si myslíte, že letošní D+D REAL Czech Masters začíná až ve čtvrtek prvním kolem, šeredně se mýlíte. Už od úterý můžete vidět v akci největší hvězdy čtvrtého ročníku, a to nejen přímo na Albatrossu, ale i v centru Prahy na Vltavě.

Vše vypukne odpoledne po oficiální tiskové konferenci, která bude od jedné v hotelu InterContinental, ale pouze pro zvané hosty a novináře. Už po třetí ale budou největší hvězdy k dispozici všem golfovým fanouškům, kteří dorazí do centra Prahy.

V půl čtvrté se nedaleko hotelu v přístavišti u Čechova mostu nalodí největší hvězdy Czech Masters společně s partnery a dětmi, které se Raiffeisenbank exhibice zúčastní, na luxusní loď Bohemia Rhapsody z flotily Prague Boats a vyrazí ke Karlovu mostu.

Tam už na ně bude na pontonu čekat provizorní green a oni se budou ve čtyřčlenných týmech, složených vždy z jedné hvězdy turnaje, dvou zástupců sponzora a jednoho dětského golfisty, snažit získat co největší počet bodů za přesné trefy přímo z paluby lodi!

A kdo se divákům na Vltavě představí? Chybět nebudou Martin Kaymer, Lee Westwood, Darren Clarke, John Daly, Jamie Donaldson, Paul Peterson, Grégory Bourdy a české barvy bude hájit Filip Mrůzek.

Slušná sestava, nebo ne?

Bohemia Rhapsody (foto: www.prague-boats.cz)

Vše bude navíc vysíláno v přímém přenosu na facebookovém profilu CzechMastersOfficial a na webu novasport.tv. Po skončení akce bude možné získat od hráčů Czech Masters cenný autogram.

Ve středu pak už na Albatrossu bude probíhat tradiční Pro-Am, a to hned ve dvou vydáních - dopolední a odpolední. Ty největší hvězdy vyrazí na hřiště v 13:15 a kdokoliv na Albatross dorazí, bude je moci sledovat při hře o den dříve. A třeba i v kraťasech.

Odpoledního Pro-Amu se pak mezi hosty zúčastní také ještě nedávný nejlepší házenkář světa Filip Jícha, nebo trojnásobný mistr světa a šampion z Nagana, hokejový brankář Milan Hnilička.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení