Czech Masters poprvé hostí Food Festival, dorazí i Pohlreich

Food Festival

Poprvé si na své přijdou na D+D REAL Czech Masters vedle golfových fanoušků také gurmáni. V turnajové vesničce totiž vyroste od čtvrtka do neděle v posledních letech populární Food Festival, který organizuje Fresh Festival a kde se bude podávat parádní jídlo a pití.

Celkem šest kuchyní z celého světa můžou ochutnat návštěvníci jediného turnaje European Tour u nás. Pokud ale nebudou chtít vyrazit nikam z hranice, z lokálních surovin pro ně uvaří v Johnny´s Food Revolution Trucku, který bude stát hned na vchodem po levé straně.

V obřím "plzeňském" stanu uprostřed turnajové vesničky pak bude k mání francouzská kuchyně, konkrétně husí a kachní speciality včetně Foie Gras, o kterou se postarají Husí játra.

Do Vietnamu návštěvníky pozve skrze chuťové buňky restaurace Ho Sen Quan Lotus. Nebudou chybět ani stále populárnější americké Burgery. A že to nebude žádné fiasko, o to se postará restaurace Fiasko.

Středomořské speciality nabídne Rest a to nejlepší z italské kuchyně, především Toskánska, zajistí Tuscany Taste.

Těstoviny a pizzy budou jasná volba!

V sobotu na Albatross dorazí také Zdeněk Pohlreich, který bude ve stránku Potten&Pannen podepisovat své knížky. A určitě přidá i nějaký ten tip, co si dát, když vás čeká partička jeho oblíbeného golfu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení