Clarke vyškolil drzého fanouška, Karlsson má Plzeň zdarma

celá fotogalerie (10) » Darren Clarke

V rámci prvního dne D+D REAL Czech Masters proběhla na drivingu Pilsner Urquell golfová klinika, jejíž hlavní hvězdou byl vítěz The Open Darren Clarke. Kromě toho, že za asistence Roberta Karlssona udělil fanouškům spoustu cenných rad, stíhal také přítomné dobře bavit.

Clarke opanoval čtvrteční odpoledne na drivingu na Albatrossu svým jemný a zároveň břitkým humorem. Častokrát si dělal legraci sám ze sebe a ze svých nepovedených ran. Příliš jich však nebylo.

Byl tu především od toho, aby přítomným divákům udělil několik cenných rad, které by mohly zlepšit jejich hru. Spousta fanoušků se však jen přišla podívat na očekávanou dávku zábavy, a té se jim také dostalo.

Nejlepší moment nastal, když Clarke komentoval své rány na cíl, který představoval vršek obřího pivního sudu. Hráči se ho snažili trefit zhruba ze 70 metrů.

"Short…, short…, short," glosoval suše Clarke několik ran v řadě, které neměly potřebnou délku.

"Short," ozvalo se z davu při dalším neúspěšném pokusu. To si však jeden z fanoušků pořádně naběhl.

"Kdo to byl," opakoval Clarke, než v publiku vypátral dotyčného výtečníka, který si dovolil, komentovat jeho ránu. Pak si ho vytáhl ven a dal mu hůl do ruky. "Zkuste si to sám," smál se Clarke.

Náhlá publicita fanouška zaskočila. Nenavyklý pohledu desítek párů očí poslal svou tlustou ránu jen několik metrů před sebe.

"Short," vychutnal si ho Clarke, který ani nemohl nepohrdnout nabízenou příležitostí fanouškovi jeho "drzost" oplatit.

Je snad jasné, že vše probíhalo ve velmi korektním a přátelském duchu. Pak si oba plácli a zasmáli se tomu.

To už nějakou chvíli ostřeloval pivní sud i Karlsson, který byl nakonec malinko přesnější, či měl jen více štěstí. Clarke po chvíli velkoryse uznal porážku, a věnoval tak urostlému Švédovi Plzeň na rok zdarma.

I Karlssonovi se dostalo potlesku za to, s jakou lehkostí pálil své rány, které se přítomným ztrácely kdesi v nedohlednu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení