Czech Masters zažilo svatbu, nechyběli Daly a Westwood

celá fotogalerie (10) » Svatba na Czech Masters

Slyšíte tóny tradičního svatebního pochodu. Nejste ale ani v kostele, ani na radnici. Jste v turnajové vesničce na D+D REAL Czech Masters, kde si v sobotu odpoledne řekli své ano Silvia a Marcel, nyní už Grachovi. A není potřeba dodávat, že to byla svatba hodně netradiční.

Na princeznovské bílé šaty zapomeňte, stejně tak na fraky a smokingy. Zde si své ano řekli dva golfoví nadšenci, a tak i jejich svatba na největší golfové akci u nás musela být jaká?

Ano, golfová.

"Ten nápad jsem dostala ve čtvrtek během oběda. Měli jsme v plánu jet na Czech Masters, tak jsem zavolala svému nyní už muži, co říká na to, že kdybych to zařídila, jestli by si mě vzal přímo na hřišti," popisuje začátek celého trochu bláznivého příběhu Silvie.

Buďte si jistí,  že to není poslední věc, která vás teď překvapí.

"Když jsem se mu dovolala, tak mi řekl, že mi zavolá," dodala nevěsta.

"Já se pak dvě hodiny neozýval. Měl jsem samozřejmě hodně práce," reaguje Marcel, ale okamžitě zvážní: "Přemýšlel jsem hlavně o tom, jestli to vůbec zvládneme. My jsme to chtěli udělat už dávno, ale nevěděli jak."

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (10)

Nakonec se dohodli na tom, že to zvládnou. Co na tom, že byli 357 kilometrů daleko a neměli nic zařízené. Jak se říká, kde je vůle, je i cesta. A tady se cesta prostě našla.

"Klasickou svatbu už jsme měli oba za sebou, takže jsme nepotřebovali nějaké velké ceremonie, ale spíše zážitek," prozradil Marcel. Pár spolu žije už osm let, na přípravu svatby ale měl jen dva dny, i když mohl být pouze jeden. Déšť však obřad, který se konal v turnajové vesničce u stánku SNAGu, přesunul z plánovaného pátečního odpoledne na sobotní.

Silvie ale říká, že den k dobru ani nepotřebovali: "Mám kamarádku na úřadech, takže se mi podařilo vše zařídit zde. Také mám v Trenčíně kamaráda zlatníka, který mi do hodiny dodal prstýnky a vše potřebné. A speciální golfovou kytici jsme si u dalšího kamaráda vyzvedli v osm hodin večer, těsně před tím, než jsme vyrazili do Prahy."

Netradičním golfovým šatům a obleku dominovaly šortky a sukně s komiksovými motivy od firmy Loudmouth. Oba nastávající pak měli kšiltovky Cobra, ženich modrou, nevěsta oranžovou. Ta byla navíc podepsaná mimo jiné Johnem Dalym a Lee Westwoodem.

"Jsem velký fanoušek Rickieho Fowlera i Johna Dalyho, hlavně díky jeho bouřlivému životu," prozradil nám Marcel. "Který ti teď ale skončil," skočila mu do řeči se smíchem Silvie.

Marcel se ale rozhodit nenechal: "Je to pán, který v golfu něco dokázal a už si ho jenom užívá. A my si nyní také už budeme pouze užívat."

Fotky z golfové svatby na Czech Masters zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení