Porod viděl přes telefon. Žena ho poslala vydělávat do Česka

Lee Slattery

Se zajímavou pikantností se pochlubil Lee Slattery, který v neděli na Albatrossu do poslední chvíle bojoval o vítězství na D+D REAL Czech Masters. Před další akcí European Tour ve Švýcarsku sledoval Angličan narození svého druhého potomka přes mobilní aplikaci FaceTime.

Devětatřicetiletý rodák ze Southportu prožívá vydařenou část sezony. Na posledních třech turnajích skončil pokaždé v TOP 20, z toho na dvou z nich v elitní desítce. Na Czech Masters pak bojoval do poslední jamky o vítězství s Haydnem Porteousem.

Teď má i další důvod k radosti - narodil se mu druhý potomek.

Sice ho mrzelo, že není u tak významné životní události osobně, protože obživa na European Tour dostala přednost, ale jeho účast zprostředkovaly alespoň moderní technologie.

"Byl jsem v restauraci, když mi volala mamka, že moje žena bude rodit. Byl jsem samozřejmě daleko, navíc na tak rušném místě, abych si to užil, takže jsem okamžitě vyrazil zpět do svého apartmánu," povídal Slattery.

Když byl konečně na klidném místě, mohla jeho přítomnost digitálně zprostředkovat mobilní aplikace, která kromě hovorů přenáší i video.

"A najednou se po dvou hodinách objevilo dítě. Byl to hodně vzrušující okamžik. Byl jsem docela naměkko, což se v takovou chvíli stává. Mrzelo mě, že tam nejsem," vyprávěl Slattery.

"Ale moje žena byla skvělá. Měl jsem dva týdny volno, protože jsme čekali, že by se to mohlo narodit o trochu dříve, jako naše první dítě, ale to se nestalo. Tak mě odeslala pryč, protože jsem byl v poslední době v dobré formě," uvedl Slattery, který tak nečekal a odjel na další turnaje s vědomím, že u porodu svého druhého dítěte nebude.

Jeho žena tak udělala dobré rozhodnutí, protože Slattery dobrou formu potvrdil. Na Czech Masters obohatil rodinný rozpočet o výhru 111 110 eur, tedy téměř o 3 miliony korun.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení