Šampiona Czech Masters přivítali na ambasádě JAR

Haydn Porteous na ambasádě

Když vyhrajete velký golfový turnaj, naskytnou se vám zajímavé příležitosti, ke kterým se běžný smrtelník nedostane. A je to i případ letošního šampiona D+D REAL Czech Masters Haydna Porteouse, kterého pozvali na jihoafrickou ambasádu v Praze.

Setkání se začalo domlouvat hned druhý den po Jihoafričanově vítězství na Albatrossu a dojít k němu mohlo celkem brzy - v minulém týdnu ve čtvrtek. Porteous totiž vynechal KLM Open a dal si týden volna, který strávil se svou přítelkyní Danielou Vágnerovou v Praze.

A na chvíli si tak odskočil na ambasádu své rodné země. Sice u setkání chyběla velvyslankyně Franki Verwey, která se do Prahy vrátí až za několik týdnů, ale jinak na Haydna čekali všichni zaměstnanci ambasády.

Celou zhruba půlhodinovou debatu pak vedl Johan Oberholzer, který má na starosti politické a obchodní záležitosti.

 

Damn I love this place!  #prague

Příspěvek sdílený Haydn Thomas Porteous (@haydnporteous),

Na přetřes přišla nejrůznější témata - od životního stylu profesionálního golfisty, přes systém finančních odměn, kedíky až třeba po vysvětlování rozdíly mezi European Tour a Challenge Tour.

Porteous navíc potvrdil, že si v Praze plánuje pořídit se svou přítelkyní přechodné bydliště, protože z Česka to bude mít během většiny sezony na turnaje blíže než z Jižní Afriky.

Možná to tak nebyla jeho poslední návštěva pražské ambasády JAR.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení