Pivo jako týčko, nahý rozhovor. Jak hvězda Czech Masters baví fanoušky

John Daly

Jsou na světě lidé, se kterými se za žádných okolností nenudíte. I když vás to často může ohrožovat na zdraví. Mezi ty patří i golfista John Daly. Američan, jenž bude patřit mezi hvězdy letošního Czech Masters, proslul řadou kuriózních momentů. Tady je jejich výběr.

Daly má vedle pověsti kontroverzního hráče za sebou i nesporné úspěchy. Je dvojnásobným vítězem majoru. V roce 1991 vyhrál PGA Championship, čtyři roky nato se radoval na British Open.

Jenže fanoušci ho milují především pro vylomeniny, které předvádí, a nevyzpytatelnou povahu bouřliváka. Připomeňte si pět šíleností hráče, jenž letos oslavil padesáté narozeniny. A můžete zároveň tipovat, jestli něco podobného předvede i na Albatrossu.

Dá se předpokládat, že minimálně tohle si odpustí.

V roce 2008 ho reportér zpovídal během hry v Murder Rock Golf Club v americkém Missouri. A vedle temperamentního charakteru musel zvládnout i fakt, že zpovídaný hraje polonahý.

Živnou půdou pro jeho vylomeniny je také Rakousko.

U našich jižních sousedů hrál v roce 2011 Austrian Open. Nedohrál. Odstoupil, když dostal penalizaci dvou ran za špatně provedený drop. Ten přišel poté, co zahodil svoji wedge do jezera.

Daly je velkým milovníkem života. A k tomu patří i pivo. Třeba tak jako na následujícím videu. V něm použil plechovku zrzavého moku jako teečko a odpálil z ní míček. Trefa byla přesná a vodotrysk piva byl působivým doprovodným efektem.

Ne všichni fanoušci ale Dalyho milují.

Jeden z nich, Brad Clegg, s ním měl během Australian Open 2011 pořádný konflikt. To, když se Američan chystal k ráně z roughu a Clegg si s ním během toho pořídil fotku. Daly fotoaparát vzal a použil jako baseballový míček. Mrštil jím na strom a přístroj zničil.

Na závěr ještě jedna perlička. Tentokrát z parkoviště v Nashvillu. Jak moc nebezpečná byla, už necháváme na vašem posouzení.

John Daly je jednou z hlavních hvězd letošního D+D REAL Czech Masters, které se uskuteční od 18. do 21. srpna na hřišti Albatross nedaleko Prahy. Golfisté registrovaní v České golfové federaci mají vstup na akci zdarma.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení