Firestone navštívila trofej pro vítěze NBA. Day se s ní vyfotil

Jason a Ellie Day

O jednu trofej teprve bojuje. O tu z turnaje WGC-Bridgestone Invitational. S jinou si ale golfista Jason Day mohl pohrát už nyní. Zapózoval s Larry O'Brien trophy pro vítěze basketbalové NBA.

Day bydlí blízko Columbusu, ve stejném státě jako letošní šampioni zámořské profesionální basketbalové soutěže Cleveland.

Ostatně sportovcům, kteří mají něco společného s Ohiem, se letos vyloženě daří. Day si podmanil letošní Arnold Palmer Invitational, světovou jamkovku i Players. Zmínění Cleveland Cavaliers ovládli NBA a jejich baseballoví kolegové Indians mají na svědomí vítěznou šňůru v MLB.

“Ještě bychom mohli pozvednout Browns. To by bylo také pěkné,” vyjádřil Australan přání směrem k celku amerického fotbalu, který se letos neprobojoval do play-off NFL.

Zatím se Day musel spokojit s trofejí pro basketbalové mistry, která se v dějišti WGC-Bridgestone Invitational ve Firestone objevila v pátek. U pózování s ní nechyběla ani Dayova manželka Ellie.

“Udělali jsme si fotku a LeBron James s námi tentokrát nebojoval,” smála se světová golfová jednička, která tak připomněla, jak se v minulosti všichni tři "střetli" během utkání NBA, kdy je v první řadě James zalehl.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení