Hvězda Czech Masters rozšiřuje byznys. Daly otevřel steakhouse

John Daly

Podnikatelské impérium Johna Dalyho expanduje. Hvězda posledních dvou ročníků D+D REAL Czech Masters si otevřela luxusní restauraci ve městě Conway v Arkansasu, jen 70 kilometrů od svého bydliště. Bývalý major šampion tak vstoupil do dalšího podnikatelského segmentu.

Plány na otevření restaurace Daly představil již předloni na konci roku. Kvůli různým komplikacím se mu je ale podařilo realizovat až teď, kdy konečně otevřel.

Podle jeho příspěvku na Twitteru je nová restaurace zaměřená na steaky připravena obsloužit první hosty. Daly má za sebou otevírací večírek.

Dvojnásobný major šampion podle svých slov v životě rozházel zbytečně miliony. Zároveň se však neváhal pustit do podnikání v různých oborech.

Mimo jiné obchodoval s vínem a je zainteresován také ve velmi oblíbené oděvní značce Loudmouth Golf. Bude jeho restaurace podobná trefa? Možná budete muset navštívit Arkansas, abyste to zjistili.

On-line jídelní lístek zatím nenajdete, protože John Daly Steakhouse zatím nemá internetové stránky. Více o restauraci tak zatím jen na Facebooku.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení