Ukázal Tiger Woods v New Jersey novou přítelkyni?

celá fotogalerie (16) » Erica Herman a Tiger Woods

Až nečekaně v utajení se povedlo Tigeru Woodsovi představit na Presidents Cupu svou podle všeho novou přítelkyni. A to se přitom spolu ukazovali veřejně skoro všude. O koho jde? Ericu Herman, manažerku z Woodsovy restaurace.

Normálně by zpráva o nové Tigerově přítelkyni plnila headliny všech nejen golfových webů. Tentokrát ale ne. Možná za to mohly ostatní krásky, které se po hřišti Liberty National procházely a strhly na sebe hlavní pozornost.

Ještě nedávno přitom 41letý Woods randil se stylistkou Kristin Smith z Dallasu. Jejich románek měl ale v polovině srpna skončit a nyní se na scéně objevuje nová žena, která se hned ukázala světu pořádně veřejně.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (16)

Tigera totiž o osm let mladší Erica doprovázela na Presidents Cupu doslova na každém kroku. A nestranila se ani ostatních přítelkyň a manželek amerických hráčů.

Nejvíce času ale strávila v New Jersey po boku čtrnáctinásobného major šampiona. Často ruku v ruce nebo v obětí. Především zamilovaná Erica pak zářila na všechny světové strany.

Sám Tiger se ale ke svému soukromí během akce nevyjádřil. Podle všeho se ale po čtvrté operaci zad a dalších problémech v osobním životě vrací do "normálu". A to je jen a jen dobře!

Společné fotky Tigera Woodse a Ericy Herman zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení