Czech Masters 2018 zná svůj termín, kdy se bude hrát?

Czech Masters

Už je to definitivně jasné. Největší golfová událost roku 2018 na českém území se bude konat od 23. do 26. srpna. Právě v tomto termínu se na Albatrossu uskuteční už pátý ročník D+D REAL Czech Masters.

European Tour v uplynulých dnech odtajnila svůj kompletní kalendář na příští sezonu. Jediný český turnaj se v něm vrací oproti letošku o týden zpět do svého tradičního termínu v předposledním srpnovém týdnu.

Stejně jako v letech 2014 a 2016 bude Czech Masters předposledním turnajem evropské rydercupové kvalifikace.

Do té se navíc bude počítat hned dvakrát. Letos totiž kvalifikace evropského týmu pro Ryder Cup 2018 na Albatrossu odstartovala.

I letos se bude český turnaj European Tour konat po severské zastávce série. Nebude však následovat po Made in Denmark, ale švédském Nordea Masters. Do Dánska se hráči vypraví až v týdnu po akci na Albatrossu.

Samotný Ryder Cup, který se bude poprvé v historii konat ve Francii, přijde na řadu měsíc po Czech Masters koncem září.

Ve zveřejněném kalendáři jsou tři nové turnaje v Belgii, pod kterým je podepsán šampion z Albatrossu Thomas Pieters, Ománu a na Filipínách. Nová sezona začne v Hongkongu koncem listopadu a navštíví 30 zemí.

Chybět nebude ani nově vzniklá Rolex Series, nabízející osm turnajů s minimálním prize money 7 milionů dolarů. Tím posledním bude tradiční finále v Dubaji, kde bude European Tour končit už podesáté v řadě.

Kompletní kalendář European Tour 2018 zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení