Fotbalová hvězda staví hřiště snů. Začala slavnou ostrovní jamkou

Gareth Bale

Gareth Bale je přesně tím typem, kterému se říká golf junkie, závislák na golfu, lidově řečeno. A když má někdo takový peníze, hodně peněz, může si za domem postavit třeba repliku ikonické sedmnáctky na TPC Sawgrass. A to má být jen začátek.

Hvězda Realu Madrid hodlá pokračovat dál. V plánech už jsou kopie slavné Postage Stamp (Poštovní známky) z Royal Troon a také jedenáctky z Augusty. Podle britského deníku The Sun chce mít nakonec Bale za domem celou devítku slavných replik nejslavnějších jamek světa.

Svůj plán postavit si v rodném Walesu takové hřiště, zveřejnil Bale v roce 2015. Rok na to podepsal s Realem smlouvu, která mu ročně zajišťuje příjem 18 milionů liber (více než půl miliardy korun). Peněz na svůj velkolepý projekt tak má dostatek.

Podívejte se na jeho repliku sedmnáctky na TPC Sawgrass.

Něco se mu ale prý může vrátit také z green fee. Podle Sunu prý Welšan zvažuje, že až svůj poklad vybuduje, pustí na něj za poplatek také své hosty.

Bale ale není prvním, koho napadlo postavit si vlastní repliky slavných jamek. Podobný areál už má za domem populární americký golfový publicista a kouč Dave Pelz.

Podívejte se, jaký golfový ráj si postavil.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení