Dědek skončil v Jordánsku ránu za Clarkem i TOP 20

Petr Dědek

Jen jedna rána chyběla a Petr Dědek junior mohl být v Jordánsku v první dvacítce společně třeba s hvězdou letošního D+D REAL Czech Masters Darrenem Clarkem. Na podniku série Mena Golf Tour i tak odehrál solidní poslední kolo. Totéž se dá říct o celém turnaji.

Dědek skončil v konečném součtu na děleném 23. místě s výsledkem +5. Stejná ztráta u jeho jména přitom svítila už po prvním kole. To znamená, že zbývající dvě odehrál v paru, s čímž bude mladý český profesionál spokojený.

Hráč Relmostu zahrál své nejlepší kolo turnaje v pátek, kdy donesl 72 ran (-1). V sobotu si na hřišti AYLA Golf Clubu o dvě rány pohoršil.

Své jediné birdie závěrečného kola zahrál na osmičce. Na druhé devítce už neskóroval, ale připsal si dvě bogey na dvanáctce a patnáctce. To Dědka posunulo mimo elitní dvacítku pořadí.

Do té se naopak probojovala největší hvězda turnaje Darren Clarke. Severoirský veterán zabojoval kolem za 71 ran, čímž o pět ran vylepšil své výsledky, které donesl shodně v úvodních dvou kolech.

Turnaj ovládla dvojice Angličanů, kteří si to rozdali v play off. Šťastnější byl nakonec Jamie Elson, který udolal Luka Joye. Dědek na ně v celkovém součtu ztatil 12 ran.

Výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení