Mstětice zlevňují základní členství, nabízí i jiné výhody

Mstětice

Pro rok 2018 začíná základní členství v GC Mstětice na částce 2900 korun, což je o pár set korun méně než letos nebo loni. "Člověk rád ušetří každou korunu a my chceme věrným členům oplácet jejich pouto ke klubu," říká Jaroslav Kuracina, manažer GC Mstětice.

"Sice jsme i v tomto roce měli nemalé investice do hřiště a zázemí, nicméně rozhodli jsme se základní členství trochu ponížit," vysvětluje klubový šéf. Dodává, že mstětický klub nabízí víc než deset druhů členství, od základního až po řádné roční.

Při zaplacení ročního nebo juniorského členství do 31. prosince tohoto roku navíc získá držitel jedno green fee pro kamaráda nebo 1350 balonů, které bude moci odpálit na drivingu.

Ten, kdo si řádné roční členství, které ve Mstěticích stojí 20 000 korun, pořídí pětkrát za sebou, stává se šestým rokem řádným členem a platí o pět tisíc méně, tedy jen 15 000. Při pořízení padesátiprocentního či základního členství do 31. 12. 2017, obdrží člen bonus v podobě 750 balonů.

A golfista, který si roční řádné členství pro sezónu 2018 koupí již nyní, může hrát zdarma už letos a zároveň získá 1x green fee pro kamaráda nebo 1350 balonů.

"Za zmínku stojí fakt, že u nás nemáme žádný vstupní poplatek," uzavírá Jaroslav Kuracina. Více informací najdete na www.golfmstetice.cz, případně volejte na číslo 725 936 136 nebo zašlete mail na adresu dietzova@golfmstetice.cz.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení