Woods rozdává naději. Ukázal další plný švih

Tiger Woods

Jen několik dní po prvním videu s plným švihem je tu další, ve kterém můžeme sledovat zdravotní progres Tigera Woodse. Po několika měsících s minimem informací o jeho stavu nám teď čtrnáctinásobný major šampion servíruje jednu lepší zprávu než druhou.

Další video, které Woods zveřejnil na Twitteru, pochází ze soukromé akce s názvem Tiger Woods Invitational. Jedná se o třídenní exkluzivní event na slavném Pebble Beach, ze kterého finančně těží Woodsova nadace.

Letos si tam na golfovou kliniku pozval Kevina Chappella, který nedávno reprezentoval USA na Presidents Cupu. Díky krátkému videu tak mohli Tigerovy pokroky v rehabilitaci vidět nejen přítomní návštěvníci.

Ačkoliv Woods během Presidents Cupu koketoval s myšlenkou, že se možná k soutěžnímu golfu již nikdy nevrátí, jeho fanoušci po celém světě doufají, že poslední dvě videa jsou signálem o opaku.

Doktoři prý jeho návrat ještě nevyloučili.

"Pořád čekám na to, co řekne můj chirurg. Pořád trénuji, jsem stále silnější, ale stále nemám svaly vycvičené, protože samozřejmě nedělám všechno, co s golfem souvisí," uvedl Woods.

Videa, které umisťuje na sociální sítě, však minimálně svědčí o tom, že od lékařů dostal zelenou pokračovat v tom, co dělá a co miluje. Tedy v hraní golfu. Na jaké úrovni to bude, na to si budeme muset ještě počkat.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení