VIDEO: Greg Norman se vrací! Maká jako Rocky

Greg Norman se synem

Legendární Greg Norman ohlásil ve dvaašedesáti letech svůj návrat k soutěžnímu golfu. Na konci roku se zúčastní turnaje PNC Father-Son Challenge, kde jak název napovídá, bude hrát se svým synem.

Bohužel návrat Velkého bílého žraloka bude mít jepičí život. Bude trvat právě a pouze jen tento jediný prosincový turnaj, kde hrají pohromadě bývalí major šampioni se svými rodinnými příslušníky.

Dvojnásobný vítěz The Open, a druhá nejdéle sloužící světová jednička po Tigeru Woodsovi v historii, oznámil svůj návrat na Instagramu videem, které se inspirovalo slavným filmem Silvestera Stalloneho Rocky.

 

Excited to make a one-time return to professional golf with my son @gregnormanjr - see you at the @pncfatherson

Příspěvek sdílený Greg Norman (@shark_gregnorman),

Titul na prestižním turnaji bude obhajovat David Duval s nevlastním synem Nickem Karavitesem. Norman, který se většinou věnuje svým rozmanitým obchodním aktivitám, nebo své oblíbené kratochvíli řezání stromů motorovou pilou, naposledy startoval na turnaji v roce 2012.

Tehdy se zúčastnil Senior British Open, kde neprošel cutem. V témže roce ještě startoval na PGA Tour Champions, kde skončil dělený 53. na Constellation Senior Players Championship.

Svůj poslední zapamatování hodný výsledek zaznamenal v roce 2009, kdy byt dělený čtvrtý na US Senior Open. Soudě podle jeho stále vypracované postavy z videa by však nepotřeboval mnoho času, aby se zase dostal do soutěžní formy, pokud by chtěl.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení