Životní kolo! Amatér zahrál dvě esa a k tomu za 59 ran

Dvě esa a magická 59

O něčem podobném sní každý golfista. A někteří možná ani o tom ne. Spokojili by se jen s jednou věcí, která se povedla hrdému hráči Titleistu, který během jediné rundy trefil dvakrát hole-in-one, z toho jednou na čtyparu, a k tomu zahrál za magických 59 ran.

Tím šťastlivcem se stal Brent Harper, který se svým unikátním kouskem pochlubil na stránkách společnosti Titleist, které jsou připravené právě pro příběhy hráčů s jejich esy.

Tenhle ale z těch všech ostatních tak nějak výrazně vyčnívá.

Vše se událo na hřišti Fire Ridge Golf Course v Millersburgu v Ohiu. Právě tam v uplynulých dnech vyrazil Brent, který sám sebe označil za "loajálního hráče Titleistu", se svými dvěma parťáky na partičku golfu.

A byl to den, na který nikdy nezapomene.

Úvodní devítka přitom ničemu extra výjimečnému nenasvědčovala. Ano, Harper hrál skvěle. Začal eaglem na pětiparu, po kterém se ale vrátil zpět na zem bogey hned na druhé jamce. To ale bylo jeho poslední zaváhání.

Po devítce byl na hřišti s parem 72 tři rány pod par, a pak se začaly dít věci. Po birdie na desítce se Brent postavil na odpaliště krátkého čtyřparu jedenácté jamky a jeho další dotek s míčkem byl, až když ho bral z jamky.

"Jedenáctka je pravý dogleg a čtyřpar dlouhý 302 yardů. Hrál jsem driverem 917 D2 a míček našel na dně jamky," popsal na stránkách Titleistu své první eso dne Harper. 

Druhé přišlo o tři jamky později na tříparové 14, která je lehce do kopce: "Zahrál jsem 6-železo AP2 a bylo z toho mé druhé hole-in-one dne."

"Aby toho nebylo málo, zahrál jsem na druhé devítce 26 ran a byl z toho nový rekord hřiště 59 ran," dodal šťastný amatér, který už nejspíše nikdy ve svém životě nezažije lepší golfový den.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení