Zahrajte si s Mickelsonem. Runda bude za 5,5 milionu

Phil Mickelson

Pokud si chcete zahrát golf s Philem Mickelsonem a nejste profesionál s možností být s ním ve flightu na PGA Tour, což nepředpokládáme, máte teď jedinečnou šanci splnit si svůj sen. Jen vás to bude něco málo stát. Odhadem 250 000 dolarů.

Kolo s hrající legendou je v nabídce serveru Charitybuzz.com a jak už název napovídá, výtěžek z aukce půjde na charitu.

Dražba osmnáctky pro tři kamarády s Mickelsonem ve flightu na jeho domácím hřišti v Rancho Santa Fe v Kalifornii začala na částce 50 000 dolarů. Během krátké chvíle se již zvedla na aktuálních 100 000 dolarů.

Se dvěma týdny do konce (1. listopadu) se předpokládá, že poslední příhoz bude mít hodnotu 250 000 dolarů (necelých 5,5 milionů korun).

Tato akce podporuje organizaci Operation Healing Forces, která podle svých webových stránek slouží k podpoře stále ještě aktivních vojáků i veteránů, kteří utrpěli buď fyzické, nebo psychické újmy během nasazení v jednotkách SOF (Special Operation Forces).

Organizace se pokouší příslušníky speciálních jednotek vracet do služby, nebo do běžného života. Podporuje také jejich manželky.

Pro ty z vás, které možnost zahrát si s pětinásobným major šampionem zaujala, jsou tu i praktické informace. V ceně je zahrnuto jídlo, nikoliv však doprava a ubytování. Po všech přihazujících v aukci je také vyžadována další autorizace platební karty. Není se čemu divit.

Mluvíme tu o čtvrt milionu dolarů. Přihazovat můžete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení