Profík dostal trestnou ránu, kvůli chybě místního kedíka

George Bryan

Na té jamce bylo pro George Bryana všechno špatně. Ale nakonec mohlo být alespoň o ránu lépe, kdyby jeho kedík neudělal hloupou chybu a nepřipsal tak svému zaměstnavateli jednu trestnou ránu. Vše se stalo v Peru na dalším turnaji PGA Tour Latinoamerica.

George Bryana je zatím méně známá polovina celosvětově známé bratrské dvojice Bryan Brothers, která se v golfovém světě proslavila svými trick shoty. druhý z bratrů Wesley už hraje na PGA Tour a letos si dokonce připsal premiérové vítězství na RBC Heritage.

To George (na snímku ještě v době, kdy Wesleymu kedil na Web.com Tour) se na výsluní zatím snaží dostat skrze nižší zámořské série, když aktuálně hraje na latinskoamerické sérii. Příliš se mu ale nedaří a díru do světa asi neudělá ani v tomto týdnu v Peru.

Po prvním kole je totiž se skóre +2 až na děleném 102. místě.

Nehrál přitom vůbec špatně, během celého kola zahrál čtyři birdie a zaváhal jen na třech jamkách. Jenže vedle dvou bogey z toho byl také sněhulák na čtyřparové osmnáctce.

Celkem 4 rány na jamce, která pro něho byla devátou, ale ztratil i kvůli nepochopitelné chybě svého lokálního kedíka, kterého si pro turnaj najal.

"Miluji, když se váš kedík, který navíc nemluví vaším jazykem, dotkne míčku, ještě než se zastaví, a vy kvůli tomu dostanete jednu trestnou ránu," povzdechl si George na Twitteru.

Ten tak bude mít v pátek co dělat, aby se alespoň prokousal do cutu. Turnaj se navíc hraje pouze na tři kola, v neděli je totiž kvůli sčítání lidu v Peru zákaz vycházení i pro cizince.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení