Skvělá Nelly Korda vyrovnala své maximum na LPGA

Nelly Korda

Nelly Korda si připsala další parádní výsledek ve své premiérové sezoně na LPGA. Na turnaji Sime Darby LPGA Malaysia se díky svému nejlepšímu kolu týdne v neděli posunula do TOP 10, když se skóre -13 obsadila dělenou pátou příčku. Dvě rány za vítěznou Cristie Kerr.

Mladší ze sester Kordových se do boje o titul přihlásila čtyřmi berdíky na úvodních šesti jamkách finálového kola. Díky dalšímu birdie na dvanáctce se posunula dokonce na -12, pak ale přišla dvě bogey na jamkách 14 a 15.

Nelly se ale nevzdala!

Hned na šestnáctce zahrála eagle a díky birdie na sedmnáctce přinesla do klubovny skóre 65 (-6) a s mínus třinácti byla jednou z vedoucích hráček s již ukončeným kolem, když na tom byla lépe pouze Kerr.

V samotném závěru si ale její krajanka ještě o ránu polepšila a další tři hráčky se posunuly na mínus čtrnáct. Korda se tak musela spokojit "pouze" s děleným pátým místem.

Tím vyrovnala své dosavadní maximum na LPGA, které zaznamenala hned při svém prvním startu v této sezoně v lednu na Bahamách. Na svém kontě má ještě další dvě TOP 10 a v Race to CME Globe si polepšila na 44. místo.

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení