Dědek si McIlroye nevšiml, pak spolu vyrazili na hřiště

Petr Dědek a Rory McIlroy

To si takhle jdete dát tréninkovou rundu a najednou vedle vás stojí Rory McIlroy. Přesně to se stalo ve středu v Dubaji Petru Dědkovi juniorovi, který si navíc aktuálně devátého hráče světa vůbec nevšiml. Pak s ním ale strávil na hřišti celou osmnáctku.

Vše se událo na novém hřišti Trump International v Dubaji, kam vyrazil Dědek se svým kamarádem Filipem Tenklem na tréninkovou osmnáctku. "Když jsme přišli ke kárce, tak na mě Filip mává a ukazuje na Roryho, ať si s ním jdu udělat fotku," popsal nám situaci Dědek.

Sám by totiž přítomnost bývalé světové jedničky prý ani nezaznamenal: "Vůbec jsem si Roryho nevšiml. Pak jsme ale prohodili pár vět a zjistili jsme, že hraje před námi. Tak jsme ho pak měli možnost sledovat. Vypadal v pohodě. Bylo vidět, že jde o trénink, často hrál více ran."

McIlroy přitom po konci sezony, který pro něho nastal začátkem října ve Skotsku, prohlašoval, že v rámci své tříměsíční pauzy od soutěžního golfu nevezme šest týdnů hole do ruky.

Podle všeho to ale nevydržel a už se začíná připravovat na rok 2018.

"Bylo to skvělé zpestření našeho zápasu s Fildou. Jak dopadl? No, zahrál jsem šest berdíků a velice málo chyboval, takže to měl Filda docela těžké," dodal Dědek s úsměvem, ale skóre neprozradil.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení