Watson zkrátil pauzu, žena ho poslala podpořit Las Vegas

Bubba Watson

Čtyřměsíční pauza, kterou si Bubba Watson naplánoval po vypadnutí v prvním kole FedEx Cupu na The Northern Trust, se zkrátila na polovinu. Dvojnásobný vítěz Masters už je v tomto týdnu ve startovní listině Shriners Hospitals for Children Open.

Co ho přimělo změnit rozhodnutí a zkrátit si dobrovolně volno? Dvě věci. Tragická událost v Las Vegas a svolení od manželky Angie.

"Když skončím v play off, a je jedno, kdy to bude, vezmu si nejméně čtyř a půl měsíce pauzu. Do příštího roku nebudu hrát," řekl Watson novinářům na konci srpna.

A teď? "Moje žena měla operaci kolena. Po zákroku, kdy měla dvaatřicet stehů, se jí už daří dobře. Do teď jsem byl mužem v domácnosti, staral se o rodinu a pomáhal jí," uvedl Watson a dodal, že také dělal dobrovolníka v synově škole a vodil mladší dcerku do školky.

Ale zároveň ho prý svrběly ruce, proto pilně trénoval a pracoval na své hře. "Strašně jsem se nudil. Chtěl jsem jít konečně do práce," vtipkoval.

Když ho prý manželka viděla, dala mu zelenou, ať zase začne hrát. To mu zjednodušilo rozhodování jet na turnaj do Las Vegas, kde se na začátku října odehrál strašlivý masakr, při němž šílený střelec z hotelového pokoje zavraždil 58 návštěvníků koncertu a 500 dalších zranil.

"Ty tam opravdu chceš jet, viď," řekla Angie svému manželovi. "Ano, opravdu bych rád," odpověděl jí Watson. A tak mu pověděla: "Vegas je krásné místo, proč tam nejedeš a nepodpoříš to tam?“

"Tak jsem od ní dostal svolení. Najednou to začalo dávat smysl. Všechno co umím, je hrát golf. Tak jsem tady, abych ukázal, že Vegas je stále to město pro lidi, kam se nemusí bát jezdit," řekl Watson.

Ten si v pondělí udělal radost a navštívil noční Las Vegas, včetně show komika a břichomluvce Terryho Fatora. "Byl neuvěřitelný," dodal nadšeně.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení