Woods počítá ztráty, Dayova sarkastická žena je těhotná

Ellie Day

Tiger Woods bude na svém turnaji Hero World Challenge postrádat někdejší světovou jedničku Jasona Daye. Ten bude raději se svou těhotnou manželkou, která na Instagramu oznámila, že čeká třetího potomka. Tigerovi se odhlásil také další Australan Marc Leishman.

Day by se měl stát potřetí otcem v červnu. S manželkou Ellie už mají pětiletého syna Dashe a brzy dvouletou dceru Lucy.

Jason Day je stále ve startovní listině Australian Open, které se koná týden před Woodsovým turnajem na Bahamách od 23. listopadu. Pak ale zůstane oproti původním plánům s rodinou doma v Austrálii.

Ohrožena je také jeho účast na červnovém US Open. V Shinnecock Hills se totiž bude hrát v termínu porodu třetího dítěte. Když Dayova manželka v roce 2012 porodila prvorozeného Dashe, Day také tento major vynechal.

Aspoň podle instagramového postu soudě, Dayova žena Ellie pak má velký smysl pro humor, nebo spíš pro sarkasmus.

Informaci o tom, že čeká třetí dítě, opatřila hashtagy, které by se daly přeložit jako: "Nejsem si jistá, co jsme si mysleli. Párty Dayů v pěti. Potřebuji nové auto. Zachraňte mě. Nevolnost je skutečná. Dash mluví o dvojčatech. Pošlete pomoc." 

Woods ale kromě něj přišel i o světovou třináctku Marca Leishmana. Ten pro Australian AP uvedl, že po domácím Open v Royal Pines nepoletí okamžitě na Hero do Albany na Bahamách.

"Mohl bych tam jet, je to jen dvě hodiny letadlem od mého amerického domu, ale raději zůstanu ještě chvíli v Austrálii. Nebylo by mi dobře z toho, že jsem se celý rok neukázal doma," vysvětlil Leishman, proč se rozhodl Woodsovi svou účast nakonec odříct.

Místo něj a Daye už Tiger pozval Henrika Stensona a Kevina Chappella. Ten nejdůležitější pořadatel, který na Hero plánuje svůj návrat k soutěžnímu golfu, ale ve startovní listině zůstane.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení