Westwood se o majetek s bývalou manželkou soudit nebude

Lee Westwood

Lee Westwood se na poslední chvíli vyhnul soudu se svou manželkou o majetek v hodnotě 50 milionů liber. Obě strany těsně před plánovaným stáním přistoupily na mimosoudní vyrovnání.

Čtyřiačtyřicetiletá anglická hvězda tak konečně urovná svůj dlouho se vlekoucí spor se svou nyní již bývalou ženou Laurae, kterou si Lee vzal v roce 1999 a má s ní dvě děti.

Ta tvrdí, že ji Westwood v minulosti podváděl, což golfista důrazně popřel. Rozvodové papíry bývalý pár podepsal na Floridě, kde společně žil do roku 2015, než se Westwoodovi rozešli.

Soud v Palm Beach zrušil jejich svazek 30. října poté, co ho označil jako "nenapravitelně rozvrácený". Podle dokumentů, které zveřejnil bulvární list The Sun, je manželství bývalého páru nyní oficiálně ukončené.

Záhy měla následovat i soudní bitva o Westwoodův majetek, ke kterému golfista přišel především díky triumfům na dvaačtyřiceti turnajích za 24 let profesionální kariéry, ale také třeba za dvě druhá místa na Masters a jedno na The Open.

Lee Westwood a Helen Storey (foto: GettyImages)

Mimosoudním vyrovnáním v nezveřejněné výši se ale hvězda D+D REAL Czech Masters soudu o majetek vyhnula. Ukončila tak těžkou rozvodovou právní bitvu, ve které padlo i obvinění z nevěry. Té se měl Westwood podle bývalé manželky dopustit ještě před rokem 2015 v době společného života.

Záhy po rozchodu si Westwood našel novou partnerku Helen Storey, bývalou modelku a fitness trenérku, se kterou byl letos k vidění v královské lóži na tenisovém Wimbledonu a která ho také loni doprovázela na Czech Masters.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení