VIDEO: Jako v Praze! Dubaj bavila golfem na vodě

Noční Hero Challenge

Co se stane, když spojíte letošní Raiffeisenbank exhibici na Vltavě s dosavadními akcemi Hero Challenge? Unikátní noční souboj hráčů trefujících plovoucí green, který v úterý večer zažila Dubaj jako úvodní sousto k závěrečnému turnaji sezony DP World Tour Championship.

Na plovoucí green se trefovali také největší hvězdy posledních dvou ročníků D+D REAL Czech Masters u Karlova mostu, v prvním případě z pevného stanoviště na Kampě (foto zde), v druhém případě z paluby luxusní lodi Bohemia Rhapsody (foto zde).

Možná i to bylo inspirací pro organizátory finálového turnaje evropské série v Dubaji, kteří tak okořenili tradiční Hero Challenge, ve které se již několikrát utkali vybraní hráči v nočním rozstřelu, o vodní aspekt. A byla to hodně povedení show.

Zasáhlo do ní celkem osm hvězd závěrečné akce sezony, které měly v úvodním kole za úkol nastřádat na deset pokusů více bodů než jejich soupeř. Horkým favoritem se v tu chvíli stal Alex Noren, který na 105 yardů málem trefil hole-in-one a posbíral 105 bodů.

Noren se nakonec probojoval do finále, ve kterém už ale nestačil na Číňana Haotonga Li. Ten si tak odnesl první trofej tohoto týdne, ty dvě nejdůležitější - pro vítěze turnaje a také šampiona Race to Dubai - ale na svého majitele ještě čekají. 

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení