Další celebrita na Web.com Tour. Zahraje si ji zpěvák country

Jake Owen

Web.com Tour ukázala na další celebritu, kterou pozvala do svých řad. Tentokrát ze světa hudby. Sponzorskou pozvánku na turnaj Nashville Golf Open v roce 2018 dostal Jake Owen, v USA populární country zpěvák a skladatel.

Turnaj, který si Owen zahraje, se bude hrát v Nashville Golf & Athletic Golf Clubu příští rok na konci května. Zaštituje ho nadace Brandta Snedekra a spojení s Owenem dává smysl v tom, že Nashville je domovem country music.

Owen si zachová svůj amatérský status a bude startovat na neomezenou sponzorskou pozvánku. Naváže tak na letošní představení basketbalové superstar Stephena Curryho, který na Ellie Mae Classic sice neprošel cutem, ale udivil dvěma koly za 74.

Jeho start se ale nelíbil některým golfovým profesionálům, kteří zuřili, že jim šampion NBA z Golden State Warriors zabírá místo.

Hvězda country už hrála v několika Pro-Amech na PGA Tour. Owen nastoupil pokaždé v posledních čtyřech letech po boku Jordana Spietha na AT&T Pebble Beach National. Pro Golf.com loni prohlásil, že uvažoval, že se golfem začne seriózně zabývat poté, co na svém domácím hřišti ve Vero Beach na Floridě kdysi zahrál kolo za 64.

V juniorském věku hrál Owen naplno, než ho zranění z wakeboardu přimělo zaměřit se na jinou kariéru. Stále si však udržuje hendikep 3. "Kdybych se nezranil, pravděpodobně bych v golfu pokračoval. Golf miluju, proto ho pořád hraju. Opravdu si ho užívám, ale zároveň jsem šťastný, jak se můj život vyvinul," řekl loni v rozhovoru.

"Jako mladík jsem hrál kolem nuly, nebo lehce pod. Ale i teď, když trávím tolik času na cestách, dokážu zahrát kolo za 68, ale také za 88, a to je ten problém," smál se Owen.

"Jsem skutečně poctěn, že jsem dostal pozvánku na příští rok na Nashville Golf Open a že si zahraju s kluky, jejichž pracovní morálku tolik obdivuju. Jako například u mého kamaráda Brandta Snedekera. Vím, jak každý z nich tvrdě trénoval, aby si zahrál na těchto turnajích PGA. Opravdu za tu možnost děkuju," řekl Owen pro pgatour.com.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení