Woods poprvé promluvil o svém řízení pod vlivem

Tiger Woods

Během setkání s médii před svým návratem k soutěžnímu golfu na Hero World Challenge promluvil Tiger Woods poprvé i o svém řízení a zatčení pod vlivem, ke kterému došlo na konci května v Jupiteru na jižní Floridě nedaleko jeho bydliště.

Woods sice komunikoval s novináři během nedávného Presidents Cupu, ale jeho setkání s médii byla součástí mítinků s ostatními členy výběru USA a na osobní otázky nebyl prostor. Nyní v Albany na Bahamách byla konečně příležitost konfrontovat Woodse s nepříjemným tématem.

Na začátku Tiger odpověděl jasné NE na otázku, zdali viděl video z vlastního zatčení, které následně obletělo svět.

Odpovídal také na otázky, jak složité bylo projít si programem, který mu měl pomoci vyrovnat se s užíváním kombinace různých léků na bolest a spánek, pod jejichž vlivem byl zatčený.

"Prošel jsem si tím a teď jsem na druhé straně, takže se cítím fantasticky. Pomohlo mi hodně mých přátel," řekl Woods. "Je těžké si představit, jak jsem žil, když mi nefungovala chodidla, nohy, a když jsem nebyl kvůli bolesti schopný dlouhé hodiny spát," uvedl.

"Jak se moje záda zlepšila, byl jsem konečně zase schopný spát, protože jsem necítil bolest od nervů, která mi projížděla dolů skrz nohy. Přestalo mi v nich škubat. Tyhle potíže už nemám. Znovu miluji život," prozradil Woods, jak těžce se žil se svými problémy.

Nakonec byl Tiger tázán i na to, co se o sobě naučil při tom všem, čím si musel tento rok projít.

"Vždycky jsem si o sobě myslel, že jsem psychicky silný. Můj otec to o mě říkal také. Projít si tím vším mi to jenom potvrdilo," řekl na závěr k tématu svých problémů s bolestí, s léky a s tím, jak vše vyústilo v mediálně sledovanou kauzu, která nedávno definitivně skončila u soudu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení