Zajímám tu vůbec někoho, rozčiloval se naoko Thomas

Justin Thomas

Justin Thomas si na Hero World Challenge užívá velké pozornosti, ale vůbec ne kvůli sobě. Stačilo, aby si ho Tiger Woods při svém návratu k soutěžnímu golfu vybral do fligtu a měl o zábavu postaráno. A to samotný turnaj ještě ani nezačal.

V roce 2017 vyhrál major i celý FedEx Cup, stal se Hráčem roku na PGA Tour, zahrál kolo za 59, ale teď v Albany na Bahamách to nikoho nezajímá. Po prvních pěti otázkách na Woodse na tiskové konferenci už musel Justin Thomas zasáhnout.

"Je to vůbec někdo, kdo se chce zeptat na něco o mě," zažertoval Thomas, kterého ve čtvrtek čeká kolo po Woodsově boku při jeho ostře sledovaném soutěžním návratu.

Když se Woods před několika týdny Thomase zeptal, jestli by mu nevadilo hrát první kolo na World Hero Challenge s ním, Thomas mu opět žertem odpověděl, že si to nejdříve musí rozmyslet.

Nyní ho od prvního drivu s Woodsem dělí několik posledních hodin a Thomas, ačkoliv má za sebou fantastickou sezónu, se nemůže dočkat, až u toho bude hrát druhé housle.

"Jsem nejspíš úplně stejně nadšený jako všichni ostatní, že to uvidím. Akorát jsem na čtvrtek dostal lístky do první řady," smál se Thomas tomu, že bude vlastně divákem, který bude mít nejlepší místo.

"Ale abych byl naprosto upřímný, těším se na to, až mu zkusím nakopat zadek," použil Thomas trochu ostřejší smysl pro humor.

Ne všichni fanoušci si však myslí, že Woodsův návrat je důvod k legraci. Jeden z nich viděl výše zmíněnou citaci na sociálních sítích a naštvaně vzkázal Thomasovi, že takových úspěchů nedosáhne, ani kdyby hrál dalších tisíc let.

A Thomasova reakce? "Opravdu se hroutím nad tím, co někteří lidé říkají na sociálních sítích. Tenhle se opravdu povedl," napsal na Twitter a nechal horlivým fanouškem Tigera Woodse pobavil i svých více než 209 000 sledujících.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení