Woods jako hvězda Youtube. Pro své děti i soupeře

Tiger Woods

Jedna z věcí, která Tigera Woodse nejvíce těší v souvislosti s jeho návratem k soutěžnímu golfu je, že se na něj jeho děti už nebudou muset dívat pouze na Youtube, ale uvidí ho hrát také na živo. Což ostatně platí i o řadě jeho mladších soupeřů.

"Viděli mě hrát většinou jen v nějakých videosestřizích. Nikdy ne na golfovém hřišti," podotkl Woods před startem Hero World Challenge.

Vzhledem k dlouhé již několikaleté zdravotní pauze, kterou Tiger občas přerušil neúspěšným pokusem o návrat, je tak Woods pro své dvě děti něco jako hrdina z Youtube.

Aspoň co se vrcholných okamžiků jeho kariéry týče, to platí stoprocentně. Poslední major Tiger vyhrál v době, kdy bylo jeho prvorozené dítě ještě v plenkách a druhé ještě nebylo na světě. Tedy v roce 2008.

Faktem ale je, že i na Hero World Challenge startuje několik hráčů, kteří viděli Woodse častěji na Youtube než na vlastní oči.

"Když jsem začal hrát profesionálně, myslím, že Jordan Spieth byl ještě batole. Nemám pravdu?" smál se Woods.

"V ideálním světě bych chtěl být součástí té mladé generace, která teď cítí to samé, co já, když jsem kdysi proháněl starší. Chtěl bych být na jejich místě," zasnil se Tiger.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení