Tiger Woods zahrál Pro-Am pod par, minul jedinou fairway

celá fotogalerie (20) » Tiger Woods

Poslední den příprav před velmi očekávaným návratem k soutěžnímu golfu strávil Tiger Woods na hřišti s amatéry v rámci tradičního Pro-Amu. A na hřišti v Albany mu to před Hero World Challenge šlo náramně, zahrál pod par a prakticky nechyboval.

Woods se po čtvrté operaci zad chystá na svůj další golfový návrat. Jak to tak ale vypadá, po předešlých neúspěších to tentokrát klapne. Tiger vypadá v pohodě, na Bahamách ho netrápí bolest a golf si po několika letech opět jen a jen užívá.

Podle zpráv zámořského Golf Channelu během celého kola minul jedinou fairway a svým míčkem zahrál za tři nebo čtyři rány pod par. A to především díky tomuto úspěšnému puttu do eaglu poté, co na 300yardů dlouhém čtyřparu sedmička zadrivoval až na green.

"Jsem na tom dobře s driverem. Cítím, že to trefuji velmi dobře," pochvaloval si Tiger po dohrání středečního Pro-Amu, do kterého nastoupil v růžovobílém triku a šedých kalhotách.

Všech 18 ran z týčka v podání Tigera Woodse

S čím zatím Tiger ještě podle vlastních slov není úplně spokojený, to je kontrola vzdálenosti u želez. Ve středu odpoledne se pak v posledním tréninku před čtvrtečním prvním kole zaměřil také na chipping.

První čtyři jamky v podání Tigera Woodse

A na co se před svojí první turnajovou rundou od února těší nejvíce? "Že budu znovu soupeřit s ostatními. Je to už hodně dlouho a já se nemůžu dočkat, až na to půjdu, zahraji si s Justinem Thomasem a užiju si to."

Jamky 12 až 16 v podání Tigera Woodse

Právě s Thomasem půjde Woods v prvním kole v jednom flightu a poslední vítěz FedEx Cupu s nadsázkou vzkázal, že by mu rád nakopal zadek. A co na tom Tiger? "Není na tom nic špatného. Je to vzájemné."

20 fotek Tigera Woodse z Pro-Amu + švihová sekvence zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení