Reakce na návrat. Všichni se radují, čekání skončilo

Tiger Woods

Návrat Tigera Woodse přikoval k televizním obrazovkám mnoho kolegů, ale i dalších sportovních celebrit z celého světa, dychtivých podívat se, jak se legendě povede při dalším pokusu o návrat. Své komentáře pak mnozí sdíleli na sociálních sítích.

Zde jsou některé z nich. Vesměs se jedná o výkřiky a jiné projevy nadšení a radosti nad tím, že král golfu je zpět.

"Čekání je u konce. Čekání je u konce," napsal na Twitter Steph Curry, basketbalista Golden State Warriors a vlastně také Woodsův kolega, který letos startoval na turnaji nižší Web.com Tour.

"Napumpovaný z toho, že vidím Tigera Woodse zpět," hlásil plavec Michael Phelps, majitel třiadvaceti zlatých olympijských medailí a nejúspěšnější sportovec v historii Olympijských her.

"Je skvělé vidět Tigera zpět v akci. On je pro golf tím nejlepším. Nepřeju mu nic jiného než štěstí," napsal John Daly, hvězda D+D REAL Czech Masters.

"Existuje něco lepšího, než vidět Tigera Woodse hrát zase golf?" tázala se sama sebe na Twitteru Jessica Korda.

Tony Finau si malinko rýpl do Woodsových projevů, kdy na Tiger hřišti během prvního kola Hero World Challenge často hlasitě komentoval své rány průpovídkami, které fanoušci a soupeři nemají úplně rádi.

"Tiger je jediný hráč, který může říct už na třetí jamce turnaje "be good" a každý to miluje. Skvělé tě mít zpátky," napsal Finau.

"Je hezké vidět zpět na golfovém hřišti nejlepšího z nejlepších," uvedl kapitán Evropy pro příští Ryder Cup Thomas Björn a svůj příspěvek doplnil videem televize, na které běží přenos z Baham.

A na závěr krátký a výstižný vzkaz, který napsal hvězdný polský útočník fotbalového Bayernu Mnichov Robert Lewandowski. "Tiger is back!"

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení