Ze záskoku plný úvazek. Mickelson si bratra ponechá

Phil Mickelson

Jon Rahm si musel sehnat nového agenta. Proč? Protože ten jeho dosavadní bude novým kedíkem Phila Mickelsona. Není to nikdo jiný, než jeho bratr Tim Mickelson, který v minulé sezóně tehdy dočasně vystřídal Jima "Bonese" Mackaye.

Přijde vám to složité? Ve skutečnosti však nejde o nic zapeklitějšího, než je dětská hra na škatulata. V létě 2017 učinil Mickelson pro mnohé šokující rozhodnutí, když propustil svého nerozlučného caddieho Jima Mackaye, který mu nosil hole a radil dlouhé čtvrt století.

Lefty tehdy poprosil svého bratra Tima, aby na jeho bagu zaskočil. Spolupráce jim ale klapala zřejmě natolik, že spolu bratři Mickelsonové utvoří dvojicí i pro další sezónu.

Tím ale vyvstal problém pro talentovaného Jona Rahma. Tim Mickelson byl totiž jeho agent. Do světa byznysu vstoupil loni v srpnu, když začal pracovat pro organizaci Lagardere Sports, která se o Rahma stará.

Nyní však firma oznámila, že mladého Španěla bude nově zastupovat Steve Loy jakožto šéf golfové pobočky Lagardere. A to s tím, že denní agendu budou vyřizovat Jeff Koski v USA a Jamie Evans v Evropě.

Společnost zároveň potvrdila, že Mickelson natrvalo odchází pracovat pro svého bratra, jak referují zámořská golfová média. Předtím, než začal pracovat pro Lagardere, byl Tim koučem univerzitního týmu Arizona State, kde vychoval i Rahma.

"Kouč Mickelson bude pro mě navždy důležitý. Pro mou kariéru udělal spoustu dobrého. Přeju jemu i Philovi jen to nejlepší v jejich novém partnerství," uvedl Rahm v prohlášení.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení