Milionářka Lexi si koupila dárek, černého sporťáka

Lexi Thompson

Co dělají ženy, když jsou zklamané nebo mají blbou náladu? Vyrazí na nákupy! A že ani golfistky nejsou výjimkou potvrdila Lexi Thompson, která si na závěr krušného roku pořídila parádního sporťáka.

Lexi Thompson rozhodně neprožila špatný golfový rok. Na LPGA vyhrála dva turnaje a připsala si také celkové vítězství v seriálu Race to the CME Globe, za které vyinkasovala bonusový 1 milion dolarů, v přepočtu tedy necelých 22 milionů korun.

V roce 2017 ale nebylo v jejím světě všechno růžové. Na závěrečném turnaji neproměnila putt z půl metru na poslední jamce, což ji stálo účast alespoň v play-off o vítězství. A ztrátu titulu na majoru ANA Inspiration kvůli čtyřem trestným ranám vám asi také nemusíme připomínat.

Do toho se přidaly nepříjemné události v osobním životě - Lexi zemřela milovaná babička, vedle toho se celá rodina musela vyrovnat s diagnózou rakoviny dělohy u Lexiny maminky.

Příkoří na golfu se najednou dostaly na vedlejší kolej.

Populární Američanka ale všechno překonala a už se zase na svět usmívá. Aby také ne, když si zhruba za desetinu sumy, kterou si vydělala celosezónním vítězství na LPGA, pořídila černý Nissan GTR. 

 

So I decided to get a @nissan GTR 

Příspěvek sdílený Lexi Thompson (@lexi),

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení