Spilková zahrála v Dubaji dva dabláče a opět klesla

Klára Spilková

Klára Spilková má za sebou nepříliš vydařené třetí kolo na sezónním finále Ladies European Tour v Dubaji. Oproti prvním dvěma rundám, po kterých pohodlně prošla cutem, zahrála poprvé nad par hřiště a klesla na konec čtvrté desítky.

Omega Dubai Ladies Classic má za sebou tři čtvrtiny programu a Spilková je po nich na děleném 38. místě s celkovým skóre -1. Po úvodních dvou kolech (70 a 71) zahrála v pátek 74 ran.

Na horším dni se podepsaly dvě jamky v úvodu třetího kola. Česká jednička zahájila hru dabláčem hned na první jamce. Sice okamžitě reagovala berdíkem na dvojce, ale druhé doublebogey zapsala hned na čtyřce.

Druhá devítka už byla v jejím podání mnohem lepší. Na dvanáctce přišlo druhé birdie. Bogey na šestnáctce opět nepotěšilo, ale berdíkem na osmnáctce si Spilková vylepšila náladu i pořadí v leaderboadu o 10 míst.

Pětiparová osmnáctka Emirates Golf Clubu je pro za nedlouho třiadvacetiletou hráčku zatím stoprocentně skórovací. Berdíka na ní zahrála ve všech třech kolech.

Ve vedení se po třech kolech udržela Nizozemka Anne Van Dam. Sice nezopakovala 65 ran z druhého dne, ale i o pět ran horší runda ji zatím stačí na vedení o dvě rány před dvojicí pronásledovatelek Angelou Yin z USA a Pernillou Lindbergovou ze Švédska.

Průběžné výsledky turnaje sledujte zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení