Fowler splnil umírajícímu poslední přání. Zahráli si spolu

Rickie Fowler

Rickie Fowler patří mezi nejpopulárnější hráče současnosti a tento příběh jen ilustruje, proč tomu tak je. V říjnu se vypravil do Atlanty za Dr. Reyesem, který bojoval s těžkou nemocí. Když o několik dní později zemřel, Fowler mu věnoval své vítězství na Hero.

Fowler se na Instagramu podělil o zkušenost, kterou nedávno s Dr. Reyesem zažil. Muž trpící rakovinou pankreatu si přál zahrát si golf se svým oblíbeným hráčem a Fowler mu jeho přání splnil.

Přijel za ním, zahráli si golf, dali si oběd, popovídali si. "Byl to den, na který si budu pamatovat po zbytek svého života," napsal Fowler. Dr. Reyes o několik dní později svůj boj s rakovinou prohrál.

Následující neděli zahrál Fowler fantastických 61 ran ve finále Hero World Challenge a vyhrál, přestože ztrácel před posledním kolem sedm ran. Zahrál pouhých 21 puttů a svůj výkon pak věnoval Dr. Reyesovi.

"Myslím, že pár skvělých puttů na mě přenesl, když jich ten den zahrál hodně," vzpomněl si Fowler na jejich rundu v Atlantě.

Fowler pak ukončil svůj příspěvek tím, že Dr. Reyesovi věnoval svůj triumf a poděkoval mu za to, že mu věnoval jeden z posledních dnů svého života.

"Děkují vám Dr. Reyesi. Ta výhra byla pro vás. Odpočívejte v pokoji. Moje myšlenky a modlitby jsou s vašimi příteli," napsal Fowler.

 

38 days ago I flew up to Atlanta to play golf with a man fighting pancreatic cancer. For him I hope it was a fun filled enjoyable round of golf! For me it turned out to be much more than that...from breakfast to the course to a late afternoon lunch it was amazing! We shared a cart and shared plenty of laughs along the way! I think some of his putting rubbed off on me too as he made plenty that day! It was a day I will remember for the rest of my life! 11 days ago, the Sunday before Tiger’s tourney, we lost that man...a man I wish I could thank for choosing to spend one of his last days with me! Thank you Dr. Reyes, and the win last week was for you! Rest In Peace and my thoughts and prayers go out to your family and friends!

Příspěvek sdílený R I C K I E (@rickiefowler),

 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení