Byl králem Twitteru, pak řekl dost. Pepperell si smazal účet

Eddie Pepperell

Vloni se stal i díky účasti na Czech Masters jedním z miláčků českých golfových fanoušků. Za jeho oblibou však bylo i něco jiného. Eddie Pepperell byl totiž hvězdou golfového Twitteru, to už je však minulost.

Pepperell své fanoušky na Twitteru bavil. Ať už svým smyslem pro humor, nebo sebekritikou. Koncem loňského roku si ale z ničeho nic řekl dost a svůj účet na jedné z nejpopulárnějších sociálních sítí smazal.

Důvod? Angličan chtěl žít více reálný, než virtuální život.

"Najednou jsem začal cítit, že to pro svůj život nepotřebuji. Twitter jsem často používal hodně narcisticky a pouze jsem sledoval, jestli na mě někdo bude reagovat," popsal Pepperell ve Skotsku pro server Bunkered.

Podle vlastních slov si uvědomil, že mu přílišná aktivita na Twitteru až příliš zasahuje do osobních záležitostí.

"Všiml jsem si toho ve vztahu se svou přítelkyní, protože jsem byl až příliš mnoho na telefonu. A i když se mnou nyní asi spousta lidí nebude souhlasit, tak si myslím, že sociální sítě k životu nepotřebujeme," má jasno Pepperell.

Že by mu však opuštění Twitteru nějak výrazně pomohlo po golfové stránce, to se říci nedá. V novém roce se mu totiž příliš nedaří, když se jen jednou umístil v TOP 10. Na Irish Open skončil dělený osmý.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení