Tragédie Jasona Daye, jeho žena Ellie potratila

Ellie Day

Doslova brutální rok Jasona Daye ne a ne skončit. Nejen, že se mu letos příliš nedařilo na hřišti, ale ještě dostával jednu ránu za druhou v osobním životě. Ta poslední je nejtragičtější, jeho žena Ellie potratila.

Prozradila to sama Ellie v úterý na svém Instagramu. Ve velmi emotivním vzkazu přiznala, že na Den díkůvzdání, tedy koncem listopadu, zjistila, že srdíčko očekávaného třetího dítěte slavného páru nebije.

"Byla jsem zničená," přiznala.

Se svým mužem Jasonem přitom jen o pár týdnů dříve oznámili světu, že po synu Dashovi a dceře Lucy jsou v očekávání třetího potomka. Day kvůli tomu dokonce zrušil svou účast na turnaji Hero World Challenge.

Chtěl být doma se svou ženou, aby jí byl na blízku. Nakonec k tomu měl mnohem tragičtější důvod, než původně zamýšlel. "Dva a půl týdne bojovalo mé srdce a mozek s tím, co se stalo s mým tělem," dodala Ellie.

Ta prozradila, že s rozhodli s celou záležitostí vyjít ven i z toho důvodu, aby pomohli ostatním lidem, kteří si prošli stejným hororem. A třeba se bojí o něm mluvit, protože se o tom v dnešní společnosti prostě nemluví.

"Doufám, že víte, že nejste sami a věřím, že Bůh je tu pro vás ve chvílích, kdy se cítíte na dně ze své ztráty," dodala v dlouhém a emotivním postu manželka aktuálně dvanáctého hráče světa.

Ten za sebou má jedny z nejtěžších měsíců ve svém životě. Začátkem roku totiž lékaři diagnostikovali jeho matce Dening rakovinu plic, kterou však porazila. Do toho se Dayovi nedařilo na hřišti, když přiznal, že se nedokázal vyrovnat s pozicí světové jedničky.

A aby toho nebylo málo, v polovině září se na hřišti rozešel se svým druhým tátou a kedíkem v jedné osobě Colinem Swattonem, který ho provedl temným obdobím v jeho mládí, kdy mu zemřel otec, a přivedl ho k profesionálnímu golfu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení