VIDEO: Daly jr. je kopií svého táty. Roste z něj šampion?

John Daly II

V nadcházejících dnech se to bude v Ritz Carlton Golf Clubu v Orlandu golfovými legendami jen hemžit. Koná se tam totiž tradiční podnik PNC Father/Son Challenge, kde startují Greg Norman, Nick Faldo, Berhnard Langer, nebo třeba John Daly.

Jak už název odpovídá, jedná se o turnaj, kde slavné hráče minulosti doplňují jejich potomci. Vzhledem k tomu, jak si v golfu vede Little John, jak se přezdívá synovi Johna Dalyho, tipli bychom tento pár za favority.

John Daly II. je už ve 14 letech skvělý hráč s velkou vášní pro hru, kterou zdědil po svém otci. Předvedl ji na nedávném juniorském turnaji, který vyhrál v pětičlenném play off.

První kolo zahrál za 79 a do druhého šel ze ztrátou sedmi úderů. Zahrál však skvělých 73 ran a podařilo se mu dostat do rozehrávky o vítězství.

Svým přes tři metry dlouhým birdie puttem pak soupeřům vypálil rybník a na turnaji JGA Invitational v Hilton Head Island se radoval z triumfu.

Následnou oslavou svůj původ rozhodně nezapřel.

Vítězství si John Daly II. připsal v roce, kdy trefil své první hole-in-one v životě. Na videu vidíte, jak puttuje, ale určitě vás stejně jako nás zajímá, kolik pobral z legendárního silového švihu svého táty.

Sami se můžete přesvědčit, že hodně.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení