Fitzpatrick se těší na návrat na Albatross: Praha turnaji pomáhá

Matthew Fitzpatrick

Už je to definitivně jisté. Anglická golfová superstar Matthew Fitzpatrick se v polovině srpna ukáže už podruhé v Česku! Šampion British Masters potvrdil svou účast na D+D REAL Czech Masters na webu evropské série.

Fitzpatrick je však pouze jednou z velkých hvězd třetího ročníku turnaje European Tour na Albatrossu. Tam dorazí mimo jiné další Angličané Lee Westwood s Andym Sullivanem, Američan John Daly, Velšan Jamie Donaldson nebo Rory Sabbatini z JAR.

V loňském roce se Fitzpatrick na Albatrossu nastartoval třetím místem ke skvělému závěru sezony, během kterého si připsal další čtyři umístění v TOP 10, včetně vítězství na domácím Masters a děleného 4. místa v Dubaji.

Letos má na svém kontě už také jedno vítězství z Nordea Masters. Skvěle zahrál také na Masters v Augustě, kde obsadil dělenou sedmou příčku.

"Jsem rád, že se v tomto roce vrátím na Albatross. V loňském roce jsem zde hrál dobře a podařilo se mi nastartovat velmi dobrou druhou polovinu sezony," vzkázal Fitzpatrick.

Rodák z Sheffieldu si hřiště nedaleko Prahy nemůže vynachválit: "Podařilo se jim na Czech Masters připravit velkou show - hřiště je skvěle nastavené a to, že je hned u krásného města, jakým je Praha, určitě pomáhá."

"Letos navíc dali dohromady skvělé startovní pole, u kterého jsem si jistý, že se ještě bude zlepšovat kvůli tomu, že se jedná o předposlední akci v boji o rydercupový tým. Ve hře toho bude hodně," dodal Fitzpatrick.

D+D REAL Czech Masters se na Albatrossu koná od 18. do 21. srpna. Všichni golfisté registrovaní v České golfové federaci mají vstup zdarma.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení