VIDEO: Parádní hole out syna legendy na Father/Son Challenge

Tom Kite se synem Davidem

O víkendu probíhá v Orlandu na Floridě tradiční turnaj dvojic otců a synů. V případě těch starších jde vesměs o legendy včetně devíti členů síně slávy. Ale i jejich potomci ukazují, že od svých tátů, ačkoliv třeba nehrají profesionálně, ledacos pochytili.

Po prvním ze dvou kol je včele argentinský dvojnásobný vítěz majoru Angel Cabrera se svým synem Angelem juniorem. V sobotu zahráli čisté kolo za senzačních 59 ran (-13).

"Jsem opravdu šťastný, bylo to skvělé kolo. Velice dobře jsme se doplňovali. Když jsem zahrál špatnou ránu, on zahrál dobrou. To je klíč. Jsem velice rád, že si spolu můžeme zahrát," chválil svého syna legendární Argentinec.

"Jsem pochopitelně nervózní. Nejsem zvyklý hrát před kamerami, ale užívám si to tady," uvedl Cabrera mladší, který prý s tátou před jejich premiérou na turnaji deset dní tvrdě trénovali.

60 rán zahrál v úvodním kole tým O´Meara a v neděli půjdou s Cabrerovými v posledním flightu. Před sebou budou mít Davida Duvala s nevlastním synem Nickem Karavitesem a Bernharda Langera se svým 17letým synem Jasonem (všichni 61).

Deset ran pod par pak zahrál tým Kite, tým Pate, tým Cink a tým Daly. Nejlepší úder dne pak zahrál syn vítěze US Open z roku 1992 Toma Kita. David Kite trefil eagle z 55 metrů ranou přímo do jamky přes bunker.

Podívejte se na to.

"Tohle je dlouho náš nejoblíbenější turnaj," uvedl vítěz 19 turnajů PGA Tour, který na turnaji startoval naposledy před devíti lety. "Náš návrat jsme si opravdu užili poté, co jsme tu několik let chyběli," dodal devětašedesátiletý Tom Kite, který se prosadil také jako architekt hřišť

Sestřih 1. kola zde.

 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení