Kdy přijde další start Woodse? Nejspíš na Genesis Open

Tiger Woods

Dva týdny po úspěšném návratu Tigera Woodse k soutěžnímu golfu začínají zámořská média pátrat po informacích, kde se Woods znovu ukáže. Zatím nejpravděpodobnějším scénářem je, že to bude opět na jeho turnaji, tentokrát však s plnohodnotným startovním polem.

Podle Golfweeku by to mělo být na Genesis Open v únoru. Svou informaci opírá o nejmenovaný zdroj s "přímou znalostí situace".

Woodsův agent Mark Steinberg však informaci zatím odmítl potvrdit. Pro zámořský Golf Channel uvedl pouze to, že Tiger svůj kalendář pro rok 2018 zatím teprve tvoří.

Dá se však předpokládat, že nebude tak zběsilý, jako při loňském návratu, kdy si chtěl Woods po předchozí operaci a rekonvalescenci důkladně otestovat své tělo, ale ve výsledku skončil akorát znovu na operačním stole.

Že bude Woods hrát na Genesis Open, napovídá i fakt, že turnaj hostí jeho nadace, která jím podporuje Tiger Woods Learning Centre v Anaheimu.

Tentokrát by se však již jednalo o oficiální turnaj PGA Tour s plným startovním polem, na rozdíl od Hero World Challenge, který také pořádá Woods, ale mimo oficiální kalendář a pouze s vybraným polem osmnácti, byť špičkových hráčů.

Genesis Open by tak bylo prvním Woodsovým startem na Turnaji PGA Tour od Farmers Insurance Open na konci ledna, kdy neprošel cutem.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení