Thomas už se těší na Havaj i na to, že bude lépe jíst

Justin Thomas

Konec roku je vždy nepříjemnou pastí na naše stravování. I ti nejvěrnější vyznavači salátů, lehkých pokrmů a zdravého životního stylu se futrují cukrovím, bramborovým salátem a dalšími libůstkami, které si jindy raději odepřou. Výjimkou nejsou ani golfisté.

"Těším se, až po Dnu Díkůvzdání a Vánocích začnu opět jíst trochu lépe," nezastírá Justin Thomas, král loňské zámořské golfové sezony. Úřadující šampion FedEx Cupu svou senzační sezonu nastartoval na Havaji a v příštím roce má v plánu to zopakovat. 

Hned v prvním týdnu nového roku bude obhajovat titul na Sentry Tournament of Champions, kam dostanou pozvánku pouze šampioni PGA Tour z uplynulého kalendářního roku. A o pár dní později si to samé zopakuje na Sony Open, které se hraje také na Havaji.

"Bylo fajn mít trochu volno, ale v posledním týdnu už jsem opět trochu hladový a připravený k tomu, se vrátit," přiznal pro stránky zámořské série Thomas, který si letos připsal také své premiérové vítězství na majoru, když ovládl PGA Championship.

Naposledy se ukázal fanouškům začátkem prosince na Bahamách, když skončil jedenáctý na turnaji Hero World Challenge. Následně se se svými parťáky Jordanem Spiethem a Smyliem Kaufmanem vyrazil na tropickou dovolenou do Mexika.

Na nejjižnějším cípu kalifornského poloostrova v Cabo San Lucas tak nabíral především psychické síly na to, co ho v novém roce čeká. A to poměřování. S kým? S Justinem Thomasem verze 2017.

"Vím, že mi bude neustále připomínáno, co jsem udělal v loňském roce a zda jsem lepší nebo horší. Myslím, že nejtěžší na tom je zůstat v přítomnosti a uvědomit si, že je zde nový rok. Je to nová šance k velkým věcem," věří Thomas.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení