Garcia dostal úžasný dopis, předpovídá mu 24 major titulů

Sergio Garcia

V době mailů, sociálních sítí a nejrůznějších messengerů jsou klasické dopisy skoro až vzácnost. Přesto je fanoušci stále posílají svým sportovním idolům, aby jim řekli, co pro ně znamenají a jak moc je mají rádi. Nyní jeden takový dostal Sergio Garcia.

A jedná se pravděpodobně o jeden z nejroztomilejších dopisů, jaké jste kdy četli. Populárnímu Španělovi ho poslal jeden mladý fanoušek a dětskýma očima popsal, jak by si představoval další průběh Garciovy kariéry.

Rozhodně tedy netroškařil.

Alex Windebank, jak se autor podepsal, si totiž přeje, aby Garcia, který brzy oslaví své 38. narozeniny, v příštím roce vyhrál Masters a The Open. V roce 2019 by pak byl rád, kdyby Sergio ovládl všechny čtyři majory.

Tím to ale nekončí. Alex totiž chce, aby na konci kariéry měl Garcia na svém kontě 24 major titulů, 90 vyhraných turnajů na PGA Tour a aby sedmkrát ovládl FedEx Cup.

"Trénuj každý den na různých hřištích a přeji ti hodně štěstí do zbytku kariéry. Budu tě až do jejího konce sledovat v televizi," píše mladý golfový fanoušek závěrem svého báječného dopisu.

Garcia se ho rozhodl umístit na svůj Twitter a rozhodně by se nebránil tomu, aby se klučinova přání naplnila.

A vsadíme se, že by mu nevadilo, kdyby třeba jen z pětiny.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení