Woods se rozešel se svým koučem švihu Comem

Tiger Woods a Chris Como

Tiger Woods sice prožil začátkem prosince na Hero World Challenge úspěšný návrat k soutěžnímu golfu, přesto se rozhodl ukončit spolupráci se svým koučem švihu Chrisem Comem.

Jejich spolupráce tak trvala tři roky, během kterých Tiger odehrál jen 16 turnajů po celém světě. Většinu té doby totiž strávil kvůli zdravotním problémům mimo hru, to už je ale nyní snad minulost.

Po čtvrté operaci zad totiž Woods podle všeho konečně netrpí bolestí zad, která ho v posledních letech limitovala nejen v golfu, ale i v životě. A tak se nyní může soustředit hlavně na golf, chce ale trénovat na vlastní pěst.

"Od mé poslední operace jsem tvrdě pracoval na tom, abych znovu poznal své tělo a golfový švih. Dokázal jsem to především díky tomu, že jsem se spoléhal na svůj vlastní pocit a předešlé roky tvrdé dřiny s Chrisem," napsal na Twitter Woods.

Dál se ale chce ubírat pouze vlastními kroky: "Myslím, že nyní je pro mě nejlepší, když si půjdu svou vlastní cestou. Děkuji z celého srdce Chrisu Comovi za společnou práci, cítím k němu pouze velký respekt."

Como byl čtvrtým koučem švihu Tigera Woodse v jeho profesionální kariéře. Předtím spolupracoval s Butchem Harmonem (1996-2003), Hankem Haneyem (2004-2010) a Seanem Foleyem (2010-2014).

Další start Tigera Woodse by měl přijít na únorovém Genesis Open.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení