Veřejné tajemství odhaleno, Garcia se upsal Callaway

Sergio Garcia Callaway

Když v polovině října minulého roku Sergio Garcia oznámil, že po 15 letech končí s holemi TaylorMade, okamžitě se začalo spekulovat, s čím bude aktuální šampion Masters hrát. Velmi rychle se začalo spekulovat o holích Callaway a nyní byly spekulace potvrzeny.

Hned druhý den v novém roce společnost Callaway potvrdila, že Garcia je dalším hvězdným hráčem, který bude hrát s jejím vybavením.

A to jak holemi, tak míčkem.

Garcia už koncem minulého roku testoval hole Callaway během turnajů a do nového roku jde s těmito typy - driverem Epic, železy Apex MB, putterem Toulon a míčkem Chrome Soft.

"Cítím to tak, že se jedná o nejlepší společnost. Callaway mi opravdu ukázala, jak moc chce, abych byl součástí její rodiny," nechal se slyšet Garcia na webu firmy a je jasné, že ta ukázka měla spoustu nul.

Co se pak opravdu povedlo, to je video, kterým Callaway svůj nejnovější golfový přírůstek představil světu. Přesvědčte se sami.

Aktuálně desátý hráč světového žebříčku za sebou má nejlepší sezonu v životě. Poprvé od roku 2008 během ní vyhrál tři turnaje, především si ale připsal své první major vítězství, které přišlo na Masters.

Vedle toho vyhrál také turnaje Omega Dubai Desert Classic a Andalucia Valderrama Masters, díky čemuž se stal mimo jiné poprvé v kariéře nejlepším hráčem roku na European Tour.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení